środki

img

Umowy powierzenie przetwarzania danych osobowych, umowy z procesorami lub podmiotami przetwarzającymi.

Klauzula ta powinna zawierać: zobowiązanie kontrahenta do przestrzegania Polityki Bezpieczeństwa Informacji, ochrony udostępnionych zasobów informacyjnych poprzez ograniczenie ich kopiowania i udostępniania oraz do ich zwrotu lub zniszczenia w momencie zakończenia umowy. Monitorowanie przestrzegania przepisów ochronie danych oraz niniejszej Polityki Bezpieczeństwa Informacji, w tym podział obowiązków, działania zwiększające świadomość, szkolenia personelu uczestniczącego w operacjach przetwarzania oraz powiązane z tym audyty; Administrator danych stosuje środki kryptograficznej ochrony wobec danych wykorzystywanych do uwierzytelnienia, które są przesyłane w sieci publicznej.

Jeżeli dostęp do danych przetwarzanych w systemie informatycznym posiadają co najmniej dwie osoby, wówczas zapewnia się, aby: Dla każdej osoby, której dane osobowe są przetwarzane w systemie informatycznym, system zapewnia sporządzenie i wydrukowanie raportu zawierającego w powszechnie zrozumiałej formie informacje, których mowa w punkcie 1. Informacji odbiorcach, którym dane osobowe zostały udostępnione, dacie i zakresie tego udostępnienia, chyba że system informatyczny używany jest do przetwarzania danych zawartych w zbiorach jawnych.

Poziom wysoki stosuje się, gdy przynajmniej jedno urządzenie systemu informatycznego, służącego do przetwarzania danych osobowych, połączone jest z siecią publiczną. Bezpieczeństwo Administratora jest zapewnione, jeżeli ryzyko naruszenia dostępności, poufności lub integralności chronionych zasobów Administratora nie przekracza akceptowalnych parametrów przy zachowaniu zasad sformułowanych w niniejszej Polityce Bezpieczeństwa Informacji i związanych z nią dokumentach. Zapewnienie wymaganego zaangażowania pracowników lub zleceniobiorców w utrzymanie poziomu bezpieczeństwa informacji w tym ochrony danych osobowych które przetwarza Administrator.

Zapisy niniejszej Polityki Bezpieczeństwa Informacji odnoszące się do pracowników stosuje się także do stażystów i praktykantów, Dostępny w panelu klienta jak również w recepcji klubu Płatności do wyboru: Przelewy 24 - (panel klienta) Gotówka/Karta - recepcja klubu -+ W przypadku nowych klubowiczów, przy pierwszej wizycie w klubie wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości, zgodne z danymi w panelu klienta. Mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MyOrganiq sp. z., jako administratora, w celu korzystania z prowadzonej przez spółkę usługi „Newsletter”. Obecnie prowadzi badania dotyczące efektów zdrowotnych treningu kolarskiego w grupie osób niedowidzących oraz prawidłowo widzących.

• Fitness & Sport Marketing, Tworzenie pozytywnego wizerunku organizacji oraz metody współpracy NGO z mediami, Podstawy zarządzania projektem dofinansowanym ze środków UE, Szkolenie z zakresu pozyskiwania funduszy i budowania koncepcji projektu (poziom podstawowy, poziom zaawansowany), Management by objectives w organizacji pozarządowej. • Aqua Noodle, Aqua Powerstick, Aqua Art, Aquadisc, Aquatwin, Aqua Kick- boxing, Relaksacja, wizualizacja i choreoterapia jako ćwiczenia ciała i umysłu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i środy godzinie 16.30.

Lekcja rozpoczyna się ok. 20 minutową rozgrzewką, po której wykonujemy ćwiczenia wzmacniające wybrane grupy mięśniowe. Według badan naukowych, wzmożone spalanie kalorii trwa jeszcze 12 godzin po zakończeniu treningu. Jest to połączenie treningu wytrzymałościowego z siłowym.

Podczas zajęć wykorzystywane są odważniki kettlebells, sztangi, dyski sensomotoryczne, taśmy thera-band oraz wiele innych ciekawych przyborów. Treningi personalne odbywają się na sali treningu personalnego, sali fitness i siłowni. Ze sportem związana od dziecka - przez kilka lat grała w siatkówkę, później ćwiczyła głównie dla podtrzymania kondycji i sprawności ruchowej.

TURBO SPALANIE - to inaczej trening z ćwiczeniami interwałowymi, którego celem jest spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej. Doskonała dla tych osób, którym nie odpowiada długie trwanie w pozycjach i medytacja. Zajęcia prowadzi Asia, która zawsze pilnuje prawidłowej postawy podczas wykonywanych ćwiczeń co dodaje pewności siebie i sprawia, że dajemy z siebie więcej.

Odpowiednia ilość powtórzeń skutkuje wysmukleniem sylwetki oraz wzmocnieniem mięśni. Podczas zajęć szczególną uwagę zwracamy na dokładne wykonywanie ćwiczeń. Formuła Okręgu Zdrowia polega na wzmocnieniu mięśni w celu odciążenia kręgosłupa, kości i stawów, a także redukcji tkanki tłuszczowej!